Jako u maminky v bříšku se cítí člověk ponořený do teplé vody. Je mu dobře, zbavuje se stresu, únavy i černých myšlenek. I na tom je založená balneoterapie, lázeňská vodní léčba. Patří mezi podpůrné léčebné metody a největších účinků se při ní dosahuje pod odborným dohledem. Správně zvolené druhy koupelí pomáhají při obtížích pohybového aparátu, dokáží uvolnit nervovou soustavu nebo napomoci při léčbě kožních potíží. Mezi nejčastěji aplikované balneoteriapeutické procedury patří perličkové koupele, celotělová vířivka, přísadové koupele a podvodní masáže.

V lázeňském domě Chudenice si můžete zvolit mezi bylinnou vířivou koupelí, vířivkou a podvodní masáží. Každá z těchto procedur vám nabízí nádherné uvolnění a dokonalou relaxaci. Jsou báječné zvláště při stresem vyvolaných svalových bolestech, dlouhodobé únavě či stavech, kdy vám takříkajíc není do zpěvu. Vířivka má navíc velice dobré výsledky při poúrazové léčbě nebo degenerativních a zánětlivých onemocnění kloubů. Čtvrthodinka koupele, během které bude v moderní masážní vaně (a místnosti určené pro tu chvíli pouze vám) zažívat vaše tělo pocit znovunarození, patří k oblíbeným procedurám návštěvníků Lázeňského domu Chudenice.

Máte-li čerstvě obarvené vlasy, případně používáte-li barevný přeliv, doporučujeme vzít si na proceduru pokrývku hlavy (šátek, jednorázovou čepičku), aby vinou působení páry nedocházelo k nežádoucímu vymývání barvy a obarvení podhlavníku vany.

Lázeňský dům Chudenice, Kvapilova 30, 339 01  Chudenice
Telefon: +420 378 609 776, Mobil: +420 777 846 402, E-mail: nikol.volfova@inmail.cz
Provozovatelka: Nikol Volfová, IČ: 688 10 784

PROXIN Interactive © 2007