Trávit čas v Chudenicích a blíž je nepoznat, to by snad byl do nebe volající hřích. Vždyť  v dnešních Chudenicích najdete kromě našeho Lázeňského domu Chudenice a nekuřácké restaurace Lupus efferus i restauraci Stará škola, vinárnu U Starého zámku a nefalšovanou putyku U Baláků, také dva obchody s potravinami, poštu, zdravotní středisko a nové dětské hřiště, které tu zbudovali místní obyvatelé.


To, co sem ovšem přitahuje turisty skutečně, je hned několik zajímavých a naší pozornosti hodných památek. Ať už je to Starý Czerninský zámek, gotický Kostel sv. Jana Křtitele, zámek Lázeň s nádherným parkem a známou Americkou zahradou nebo romantická rozhledna Bolfánek.

Máte-li kolo, nezapomeňte ho přibalit s sebou. Nejenže vám v Lázeňském domě Chudenice bude v nejbližší době k dispozici uzamykatelná úschovna kol a běžek, ale dá se odsud podnikat spousta báječných výletů. Přímo Chudenicemi prochází cyklotrasy č. 2099 z Drslavic do Švihova, a 2042 z Nepomuku do Kdyně. Z nich se snadno napojíte na další trasy.

 

Přijedete-li k nám autobusem, můžete si dopřát třeba výlet do Klatov, který určitě stojí za to a autobusy tím směrem jezdí několikrát denně. Jste-li u nás autem, pak si výletů můžete dopřávat neomezeně. Zde vám doporučíme ty nejzajímavější.

Lázeňský dům Chudenice, Kvapilova 30, 339 01  Chudenice
Telefon: +420 378 609 776, Mobil: +420 777 846 402, E-mail: nikol.volfova@inmail.cz
Provozovatelka: Nikol Volfová, IČ: 688 10 784

PROXIN Interactive © 2007